Extrém

26. července 2017 13:01

redakce Prima Lajk

VIDEO 18+: Cestující natočil řidiče Uberu, jak dostává orální sex od prostitutky! Tohle musela být ta nejhorší jízda všech dob

Horší Uber jízdu jste určitě nezažili.

Všichni už jsme zažili špatnou taxi jízdu. Když cesta trvá příliš dlouho, jsme opilí, nebo taxikář ne a ne přestat mluvit. Ať už jsou ale vaše zážitky jakékoliv, určitě jste na tom nebyly nikdy tak špatně, jako Aner Manuel.

Tenhle pán z Bostonu se jedné noci vracel domů z party a tak se rozhodl udělat to, co asi každý v jeho kůži. Zavolal si Uber. Když nasednul, všiml si ale něčeho zvláštního. Na sedadle spolujezdce seděla žena. Nejdřív si myslel, že se jedná o rodinného společníka řidiče, a tak se rozhodl nic neříkat. Krátce po vyjetí mu ale došlo, že se jedná o opilou prostitutku, která náhle začala řidiče líbat a rozepínat mu kalhoty. Než se naděl, prováděla prostitutka řidiči orální sex. Aner to vydržel zhruba 3 kilometry, než se konečně dostal do sousedství, které znal, aby řidiče mohl požádat o zastavení.

Skandální jízdu si ale předtím důkladně natočil, aby měl později důkazy. Řidiče chtěl logicky nahlásit. Uber však podle všeho z počátku nereagoval, nebo málo, a tak se Aner rozhodl video zveřejnit. Od té doby se stalo rychle virální, řidič dostal vyhazov a Aner se konečně cítí o něco líp. Na tenhle zážitek už ale určitě do konce života nezapomene.

Podívejte se na kontroverzní karikatury každodenní reality:

Sdílejte článek
Štítky video jízda řidič uber orální sex prostitutka

Přečtěte si také