VIDEO 18+: Čtyři lidé zadrženi poté, co v živém vysílání na Facebooku mučili ochrnutého muže! Varování, video obsahuje kruté násilí!

Pozor, video je opravdu jen pro silnější povahy.

Takhle hrozivé záběry jste asi ještě neviděli. Následující video totiž pochází ze živého záznamu facebookového vysílání, na kterém parta čtyř lidí, dvou mužů a dvou žen všech ve věku 18 let, fyzicky mučí ochrnutého mladíka.

Vysílání trvalo neskutečných třicet minut a čtveřice hlavních aktérů už byla naštěstí zadržena, nyní se čeká, že budou v následujících 24 hodinách obviněni. Co se zobrazovaného násilí týče, tyhle lidské odpadkové koše si na muži, který potřebuje speciální zacházení, vybíjely zlost formou kopanců, pěstí, stříhání vlasů a nakonec i típání cigaretových nedopalků do jeho rány.

Video bylo sdíleno na profil jisté Brittany Herring, mezitím už ale bylo smazáno. Zůstal jenom krátký záznam, který unikl na YouTube. Vyšetřování zatím neodhalilo příčinu útoku, nicméně v jednu chvíli prý jeden z útočníků nahlas říká, že zde dojde k vraždě. Tak se naštěstí nestalo. Oběť prý s útočníky strávila mezi 24–48 hodinami.

Takhle napadl Justin Bieber jednoho ze svých fanoušků!

Sdílejte článek

Přečtěte si také