Extrém

3. června 2021 15:07

redakce Prima Lajk

VIDEO 18+: Novinářka si to rozdávala během reportáže ve swingers klubu. Dostala za to padáka?

Dánská reportérka vzala svou reportáž z otevření swingers klubu opravdu poctivě. Jaké byla reakce diváků a nadřízených?

Mohla to být obyčejná rozhlasová reportáž, dánská novinářka Louise Fischer ji ale proměnila v netradiční sexuální zážitek, který navíc slyšeli všichni posluchači Radia 4. 26letá reportérka se totiž zúčastnila znovuotevření swingers klubu Swingland poblíž Kodaně, který otevřel sexuálním nadšencům své dveře po rozvolnění opatření proti koronaviru. A jelikož je žena nejen mladá, ale také evidentně nespoutaná a ráda zkouší nové věci, přistoupila v reportáži k netradiční formě rozhovoru. Zpovídala v ní totiž muže, s kterým měla zrovna sex!

Ano, slyšíte správně, novinářka se zkrátka nechala strhnout tamní atmosférou, rozhodla se, že jako správná moderní reportérka vyzkouší tamní sexuální hrátky na vlastní kůži. Při jejím zpovídání hostů swingers klubu je tedy slyšet její hlasité vzdychání a také plácání a stupňující se přirážení. V jednu chvíli se proto muže např. zeptá, co vidí. „Na nádhernou ženu, která je dobře a dost tvrdě osouležená,“ odpovídá jí.

Reportáž samozřejmě vzbudila v Dánsku velkou pozornost. Podle mnohých kritiků je pak něco takového rozhodně přes čáru a překračující hranici novinářské etiky. Vedení rádia si to však nemyslí a redaktorku za její odvážný přístup zde ještě vtipně pochválili. „Je super vidět, když se reportéři snaží dělat příběhy jiným způsobem,“ řekla vedoucí tamního zpravodajství. Sama Louise pak dodala, že vzhledem k tomu, že nemá přítele, jí nedělala tato sexuální zkušenost moc velký problém. Samotné reportáži se pak údajně zasmáli i její rodiče. No, budeme jí to věřit.


Přečtěte si také