Extrém

31. srpna 2018 14:42

redakce Prima Lajk

VIDEO 18+: Řidič Uberu zastřelil muže, který mu vyhrožoval zbraní! Tyhle záběry jsou jen pro silné povahy

Řidič Uberu omylem zastřelil muže, o kterém si myslel, že jej ohrožuje.

Díky laxním americkým zákonům může ve Spojených státech vlastnit zbraň drtivá většina obyvatel, a i ti, co si ji nemohou pořídit legálně, nemají nejmenší potíž sehnat si ji jinými způsoby. Proto není divu, že jsou USA zemí s největším počtem masových střeleb na celém světě. A aby toho nebylo málo, denně tam umírají desítky lidí i na hloupá nedorozumění. Jako například v následujícím případě.

Jason Boek (34) se právě přes telefon hádal se svojí přítelkyní, když si myslel, že ji vidí nastupovat do cizího auta. Auto se rozhodl sledovat a pak v noci nebezpečně zastavit přímo na silnici. Co ale netušil, že se mu tento čin stane osudným.

Boek totiž zastavil aute Roberta Westlakea (37), řidiče Uberu, který právě převážel zcela cizí ženu. A jelikož nevěděl, co se děje, a měl přirozeně strach o svůj život, neváhal, a jakmile v ruce přistupujícího Boeka spatřil něco lesklého, vypálil ze své příruční zbraně. Že Boek držel v ruce telefon mu bohužel došlo až když už bylo příliš pozdě. Boek na místě zemřel. Stále si někdo myslí, že je dobře, když je každý druhý člověk ozbrojen a připraven pálit při každém menším znejistění? My teda ne.

Sdílejte článek

Přečtěte si také