Extrém

3. května 2016 11:34

redakce Prima Lajk

VIDEO 18+: Takhle žijí muži, kteří si do penisu píchají silikon. Mají největší nádobíčko na světě, ale…

Lidé trpí mnoha úchylkami. Něco tak bizarního a zároveň odporného jste ale ještě neviděli.

Asi všichni víme, že mezi námi existují muži, kteří nejsou spokojeni s velikostí svého penisu a snaží se ho všemi možnostmi zvětšit. Těmto mužům se však touha po obrovském nádobíčku totálně vymkla kontrole. Nechávají si totiž do svého přirození několik let píchat silikon. Pánové pak sice možná disponují největšími a nejširšími penisy na světě, výsledek je ale jednoduše odpudivý.

Nejslavnějším nositelem podobné chlouby je Němec Micha Stunz, jehož nádobíčko sice měří 23 cm, ale je široké 13 centimetrů a váží přes 3 kila! Kvůli své vášni se musel vzdát normálního sexu, to mu ale prý vůbec nevadí a tvrdí, že vede spokojený život. „Jakmile přirození dostáhne určitých rozměrů, tak si nemůžete užívat normální sex, ale jste více kreativní. Je to báječné," říká muž, který si zvětšuje penis již 20 let.

Nejde ovšem o jediného podivína, který tento odporný postup provádí. Na následujícím videu uvidíte dalšího muže, jenž si říká Mister Mark a také si zvětšuje nádobíčko pomocí silikonu déle než 6 let. Se svým obřím přirozením se pak dokonce nebojí pochlubit do kamery. Spíš než penis to ovšem připomíná dělovou kouli. Sám muž pak přiznává, že mu dělá problémy i obyčejné čůrání. I přesto se však tváří celkem spokojeně. Následující záběry jsou ale i tak jen pro hodně odolné povahy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také