Extrém

17. října 2017 11:25

redakce Prima Lajk

VIDEO 18+: Teenagerka chtěla vyměnit panenství za nový iPhone. Celá akce se děsivě zvrhla

Taky možnost, jak získat svůj nový iPhone.

17letá teenagerka přezdívaná Xiao Chen údajně zveřejnila na online fóru nabídku, ve které slibuje, že se vzdá svého panenství výměnou za 2287 liber. Její žádost byla vyslyšena a k aktu mělo dojít v předem zamluveném hotelovém pokoji. Když se ale z koupelny vynořili polonazí muži, připoutali ji k posteli a celá záležitost se začala zvrhávat, objevila se v pokoji známá pekingská youtuberka Nana a řekla jim, aby odešli.

Ukázalo se, že právě ona celou věc narafičila a zorganizovala, aby tak dala naivní dívce lekci. Nana našla na fóru zmíněný příspěvek a pozvala si poptávající teenagerku na rozhovor, v němž hrála roli sekretářky bohatého klienta. Záběry zveřejněné youtuberkou ukazují jejich setkání v čajovně, kde Xiao Chen vysvětluje, že jedna její kamarádka spala se zámožným cizincem a vydělala si tak lehce právě oněch 2287 liber. Řekla pak, že chtěla udělat totéž, aby si mohla koupit nový iPhone 8, který už mají všichni její přátelé. Nana, která se zaměřuje na odhalování ubohého společenského chování, se snažila rafinovaně donutit dospívající, aby do takového „obchodu“ nešla, Xiao Chen na tom ale přesto trvala.

Nana si pak od dívky vzala zálohu a domluvila si s ní čas a místo, kde mělo k celé akci dojít. Teenagerka vůbec netušila, že se právě upsala veřejnému zahanbení. Celý „projekt“ vyvrcholil v hotelovém pokoji, kde Xiao Chen seděla na posteli se svým klientem, který jí dal iPhone, aby si tak získal její důvěru. Věci ale nabraly nečekaný spád – do pokoje vtrhli další tři muži, jeden s kamerou, s tím, že si chtějí užít pořádnou zábavu. Teenagerku připoutali k posteli s tím, že se ji chystají znásilnit a všechno to natočit. V tom však Nana vyletěla z koupelny, aby celou scénu zastavila. Nakonec mimo hotelový pokoj přiznala, že objednala všechny muže včetně kameramana, aby mohla dát zamýšlenou lekci dívce v soukromí. Někteří uživatelé na čínských sociálních sítích zpochybnili autentičnost akce a zúčastněných postav, většina ale souhlasila s tím, že Nana odhalila skutečný problém, který se v dnešní jinak konzervativní čínské společnosti vyskytuje. Podívejte se sami, do jaké míry byla celá záležitost děsivá či nespravedlivá.

Sdílejte článek
Štítky iPhone výměna znásilnění panenství

Přečtěte si také