Extrém

22. listopadu 2017 14:27

redakce Prima Lajk

VIDEO 18+: Týpek zjistil, že si jeho žena píše s jinými muži. Za trest musela chodit nahá po ulici! Přijde vám tohle ještě normální?

Opravdu si jeho manželka zasloužila takové zostuzení?

Šílená situace se stala v New Yorku, kde muž zjistil, že si jeho manželka píše s několika cizími muži. A podle jeho vyjádření dokonce přišel na to, že jim posílala své nahé fotky a možná se dopustila i nevěry. Rozzuřený manžel to ovšem nenechal jen tak a své nevěrné manželce se pomstil opravdu odporným způsobem. Donutil ji, aby chodila nahá po ulici.

Žena si nejdříve zakrývala své tělo ručníkem, manžel jí ho ale po chvilce strhl a žena se tak ukázala kolemjdoucím v celé své kráse. Žena byla opravdu zostuzena a snažila se zakrýt vším, co bylo po ruce. Její muž ji pak natáčel a vykřikoval, že teď konečně všichni vidí její zahanbení a jaká ve skutečnosti je. Na internetu pak vyvolalo jeho video opravdu velkou diskuzi. Podle některých si žena podobnou pomstu za své jednání zasloužila, podle mnohých je to ovšem samozřejmě nemorální a zostuzující. Co si myslíte vy?

Sdílejte článek
Štítky video nevěra muž ulice pomsta nahá žena

Přečtěte si také