Umělkyně nahá na ulici.
Autor: youtube.com Umělkyně nahá na ulici.

VIDEO 18+: Umělkyně chodila po ulici NAHÁ! Lidem ukázala úplně všechno! Neuhádnete, proč to udělala

Publikováno: 21.12.2016
Proti čemu svou nahotou bojovala?

reklama

Milo Moiré je švýcarská umělkyně, jejíž prezentování spočítá většinou v tom, že někde vystavuje své nahé tělo. Už mnohokrát tak ukázala své křivky a při jednom ze svých “uměleckých děl“ se dokonce nechala osahávat na ulici. Další ze svých šílených kousků předvedla v Basileji, kde chodila na veřejnosti zcela nahá a šokujícím kolemjdoucím ukázala i ty nejintimnější části svého těla!

Milo se při své nahém výletu producírovala v ulicích, ale svezla se také například autobusem. Na svém těle pak měla pouze napsané, jaké oblečení by na onom místě mělo normálně být. Pro muže i místní média si tak připravila pořádnou podívanou. A čeho chtěla svou další nahotinkou docílit?

Umělkyně tak protestuje proti našim denním stereotypům. Tedy běžným úkonům, nad nimiž vlastně už nepřemýšlíme a děláme je zcela automaticky. Například to, že se oblékáme cestou do práce. Svým nahým dílem tak chtěla upozornit na naši každodenní slepotu a zřejmě chce naznačit, abychom si dopřáli více svobody. Je ovšem tohle ještě opravdu umění?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Umělkyně nahá na ulici.

reklama