Extrém

17. února 2018 16:40

redakce Prima Lajk

VIDEO 18+: Zaměstnanci Tesca byli natočeni při divokém sexu v šatně! Chlípné video už obletělo svět. Co na něj říká hlavní aktérka?

Dívka promluvila o skandálu, které způsobilo její sex video s kolegou.

Tak tohle neskončilo úplně růžově. Když se dva kolegové z Tesca Caitlyn Kirby a Neville Fox rozhodli na to vlítnout přímo na pracovišti, rozhodně nepočítali s tím, že by se o jejich románku někdo dozvěděl, natož, že by je při žhavém sexu někdo natočil a chlípné video pak obletělo svět. Jenže, i takové maléry se stávají.

Problém v tomhle případě byl hlavně fakt, že pan Fox, o pár let starší než 19letá Caitlyn, byl ženatý. Video mu tak krajně znepříjemnilo rodinou situaci, Caitlyn pak pro jistotu už rovnou podala výpověď. Celá situace je jí velmi líto, o starší partnerce svého kolega totiž nevěděla, ten jí nepřekvapivě lhal. K poměru přitom došlo po několika týdnech flirtování. A co se samotného videa týče? Normálně bychom řekli: „Kdo hledá, najde,“ v tomhle případě jsme se ale rozhodli udělat výjimku. Čistě kvůli výzkumu mínění. Tak co, mají takhle podle vás vypadat vztahy na pracovišti?


Přečtěte si také