Extrém

4. října 2015 17:59

Lenka Zajícová

Video Anneliese Michel: Drastický případ ďáblem posedlé studentky, který dodnes není vyřešen!

Studentka Anneliese Michel z Bavorska se v sedmdesátých letech stala obětí vymítání ďábla. Případ, který je dodnes nevysvětlený, všem nahání hrůzu. Co se tehdy opravdu stalo? Video jen pro otrlé.

Anneliese byla jednou ze čtyř dcer nábožensky založených rodičů, která vedla do svých patnácti let zcela normální život. Jenže následně utrpěla první záchvat a rodiče se domnívali, že trpí epilepsií. Později bylo její chování připisováno nadpřirozeným silám. Její stav se rapidně zhoršil, dostavovaly se záchvaty hyperaktivity, kdy ze sebe strhávala šaty, napadala sama sebe a dočasně ochrnula.

V roce 1975 dal würzburgský biskup svolení k vymítání ďábla z její tělesné schránky. Jednalo se o rituál podle Rituale Romanum, sepsaných roku 1614. 

Celá akce měla být provedena v naprosté tajnosti, vymítání vedl farář Ernst Altan.

 Vymítácí rituály trvaly rok. Anneliese v průběhu této doby začala mluvit několika jazyky, byla agresivní, vydávala zvuky jako zvíře a často tvrdila, že musí zemřít, aby vykoupila hříšníky. V roce 1976 opravdu umřela. Zubožená, bez zubů a s podlitinami na celém těle.

V jakých slavných hororech začínaly krásky Hollywoodu? Podívejte se v galerii!

Sdílejte článek