Extrém

23. srpna 2015 15:37

Tereza Javorová

VIDEO: Čech přezpíval slavný hit Backstreet Boys. Song Nesu klády brzy dobyje hitparády!

Dlouho jsme čekali. Doufat jsme přestávali. Ale ten den přece jen nastal! Legendární písnička Everybody od kapely Backstreet Boys se dočkala své české verze. Ujal se jí tento chrabrý mladík a svoji píseň Nesu klády odvážně vypustil do světa. Bude z něj král diskoték? A co na to Michal David?

Pamatujete na největší hit devadesátek – písničku Everybody od legendárních Backstreet Boys? Kapela se konečně dočkala svého nástupce, který ucil její památku. Slavný hit přezpíval do české verze Nesu klády! Text písně sice původně pochází od Šmoulů, ale písni stále chyběl silný interpret, který by ji dokázal správně "prodat."

Tím odvážným mladíkem je ale Josef Kaluba, který se stal žhavým kandidátem na hlavní hvězdu večera lesnické zábavy v Horní Dolní. Spekuluje se také o tom, že by ho Šlágr TV nasadila do svého primetime a zuby si na něj brousí i Český rozhlas Vltava. Informace však nejsou podložené.

Nebylo by se ale čemu divit. Pepa má neuvěřitelnou flow, skvělý projev i frázování. Tóny tahá tak, že ani kočka přibouchnutá do dveří by takové nezvládla a jeho oujéé je procítěnější než orgasmus pornohereček.

My před jeho odvahou zastínit hvězdy Backstreet Boys uctivě smekáme a těšíme se na další songy! Teď si ale jeho Nesu klády vychutnejte i vy:


Přečtěte si také