Líbí se vám?
Autor: Youtube/Facebook Líbí se vám?

VIDEO: Cukrárna upekla dort s panenkou. Jeho fotka ale rozčílila internet… Jedli byste ho?

matoušhartman. Publikováno: 29.08.2016
Pekařky netušily, co se stane, když pověsí fotku svého výtvoru na Facebook. Následoval výrazný úbytek lajků na stránce a nenávistné komentáře pod fotkou.

reklama

Cukrárna Freeport Bakery v kalifornském Sacramentu zažila nepříjemnou situaci. Zákazník si zde objednal dort s panenkou. Zatímco běžně se používají Barbieny, tentokrát měl uprostřed dortu stát Ken oblečený v šatech z krému a marcipánu. Cukrářky se snažily a zákazník byl prý s jejich prací spokojený.

kendort1 Foto: Foto: facebook

Jako obvykle pak majitelka cukrárny pověsila fotku na Facebook. Lidi to ale vytočilo, začalo ubývat fanoušků a majitelka se tu i přečetla komentáře, v nichž jí lidé přáli, aby zkrachovala. Brzy ale následovali uživatelé sociální sítě, kteří cukrářky podpořili. Dali byste si takový dort nebo ne?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pekárna Ken

reklama