Extrém

2. července 2015 11:30

Tereza Javorová

VIDEO: Delfín vyskočil na rodinnou jachtu. Ženě zlomil oba kotníky!

delfín_loď1

Neuvěřitelný zážitek má rodina Frickmanova z Jižní Kalifornie, která si jedno nedělní červnové odpoledne vyjela na své jachtě na moře. Kolem nich plula spousta delfínů, když v tom jim jeden nečekaně vyskočil na palubu! Nárazem se do krve zranil a ženě zlomil oba kotníky.

Chrissie Frickman se plavila se svým manželem a dvěma dětmi 21. června po oceánu a užívala si krásné nedělní odpoledne. Pozorovali delfíny, kteří plavali kolem nich, když se jedno zvíře vymrštilo a skončilo na jejich palubě. Nešťastnou náhodou se tak vystrašený delfín o loď pořezal a začal krvácet.

Aby toho nebylo málo, při dopadu srazil k podlaze vylekanou Chrissie. Váha delfína jí zlomila oba kotníky a nemohla se zpod zvířete dostat. Na pomoc jí přispěchal její manžel, který ji vyprostil.

"Celá paluba byla pokrytá delfíní krví. Bylo to strašné," říká Chrissiin manžel Dirk. Celá příhoda má ale naštěstí šťastný konec. Rodina do příjezdu pobřežní hlídky vysíleného delfína polévala vodou a se záchranáři jej pak společně vpustili zpátky do moře.

Chrissie byla převezena do nemocnice a ze zlomenin se zotavuje.

Sdílejte článek
Štítky delfín jachta manželé kotník Jižní Kalifornie