návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

VIDEO: Děsivé záběry, které šokovaly internet! Týpek brutálně knokautoval ženu jen proto, že na něj hodila sirku. Je tohle vůbec normální?

Jak mohl něco takového udělat?
Vydáno: 08.10.2017
Tohle mu přijde normální?
Autor: youtube.com Tohle mu přijde normální?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nepochopitelný incident se stal u jednoho z nočních klubů v Rusku. Neznámý muž zde začal otravovat mladou dívku, která si před klubem zrovna zapalovala cigaretu. Chtěla mu dát nejspíš jasně najevo, že o něj nemá zájem, a tak na něj demonstrativně hodila sirku.

Objevili v téhle škole ducha?

VIDEO: Hororové záběry ze školní kamery děsí internet! Zachytily ducha?!

To však muž rozčílilo do nepříčetnosti a ihned dal ženě obrovskou ránu pěstí. Úder byl pak tak silný, že ženu ihned knockoutoval na zem, kde ležela chvíli absolutně bez hnutí. Svědci nestačili věřit vlastním očím. Byl to pak sám útočník, který zcela chladně přišel k ženě a pomohl jí zpátky na nohy, což udělalo celou situaci ještě podivnější. Byla to reálná situace, nebo jen sehraná scénka? Tím si není nikdo jistý. Z těchto znepokojivých záběrů, které se rychle šíří po internetu, jde ale doslova mráz po zádech.

VIDEO: Muž dal pěstí ženě

Proč to proboha udělali?

GALERIE: Malý delfín zemřel kvůli tomu, že si s ním chtěli lidé udělat selfie! Záběry, které šokovaly internet!

Strašlivý zážitek

VIDEO: Holčička se snaží probrat matku, která je sjetá heroinem! Tyhle záběry vám zlomí srdce

Článek je zařazen v: muž , napadení , Žeňa , pěstí , děsivé záběry