Nikkie Tutorials - Před a po
Autor: youtube.com Nikkie Tutorials - Před a po

VIDEO: Dívka, která o sobě říká, že je guru krásy, se ukázala bez make-upu. A je to FAKT SÍLA!

pruchol. Publikováno: 10.06.2015
Ukazuje neuvěřitelnou moc make-upu. Na polovině obličeje si aplikuje kosmetické výrobky a druhou ponechá úplně bez líčidel.

reklama

Jednadvacetiletá Nikkie říká, že se jí lidé často ptají, zda je to opravdu ona v jejích návodných videích na YouTube. Protože, když ji viděli pak bez make/upu, byla to dost hrůza.

„V poslední době jsem si všimla, že se dívky stydí přiznat, že milují make-up, protože v dnešní době, pokud přiznáte, že se ráda malujete, hned si ostatní myslí, buď, že chcete vypadat dobře kvůli chlapovi, děláte to proto, že jste nejistí, nebo to děláte, protože nemáte rádi sami sebe, nelíbíte se sobě,“ dodává Nikkie.

Nikkie Tutorials nalíčená vypadá úplně jinak Foto:

Ale podle jejích slov není žádná hanba, že jste závislé na malovátkách, je to přece legrace změnit svůj vzhled – nebo, v tomto případě, polovinu vašeho vzhledu.

„Cílem tohoto videa je, aby lidé věděli, že make-up je zábava a neexistují pro něj žádná pravidla.“

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nikkie Tutorials

reklama