návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Extrém

VIDEO: Dívka se zamilovala do slavné hry Tetris poté, co se rozešla s kalkulačkou. Bude svatba?

Když ho miluješ, není co řešit.
Vydáno: 29.12.2017
Dívka se zamilovala do tetris a chce si ho vzít
Autor: Youtube Dívka se zamilovala do tetris a chce si ho vzít

Dvacetiletá geniální matematička si plánuje vzít svého nového přítele po rozpadu svého předchozího vztahu. To všechno zní docela rozumně, dokud se nedozvíte, že její poslední vztah byl s kalkulačkou jménem Pierre a v současné době si plánuje vzít hru Tetris. Noorul Mahjabeen Hassanovou nepřitahují osoby, ale různé předměty, před kalkulačkou měla vztah s GPSkou a iPodem. Nyní je studentka matematiky z Orlanda na Floridě zamilovaná do hry Fractal Tetris Huracan, oblíbené logické hry z 80. let. Doma ji obklopují různé předměty s motivy této hry. Podle jejích slov s nimi udržuje i fyzický kontakt.

Odhaluje, že když ještě žila s kalkulačkou, milovala její knoflíky, dotýkala se jich prsty nebo jazykem. Doslova uvedla: „Líbilo se mi vygenerovat dvě náhodná čísla a pak je vynásobit, byl to velmi intelektuální vztah.“ Všechny tyto předměty Noorul vnímá jako plnohodnotné partnery a po svatbě se chce jmenovat paní Tetrisová. Chce mít opravdovou svatbu a pozvat všechny přátele. A i když uznává, že její vztahy jsou netradiční, tvrdí, že tím nikomu neublížuje. A vlastně má pravdu. Podívejte se, jak láskyplný je jejich vztah ve videu níže. 

 

 

Pietro Bosell

GALERIE: Holky, oprašte kalkulačku! Tohle je nejvíc sexy MATIKÁŘ na světě!

Tenhle matematický příklad jen tak někdo nevyřeší

Budete dnes prvními, kdo vyřeší tenhle zapeklitý matematický úkol? Hádají se kvůli němu i akademici!

Článek je zařazen v: Tetris , láska , svatba , bizár

reklama