Extrém

20. června 2016 12:11

Tereza Javorová

VIDEO: Dívka si na promoci převzala diplom a odešla. Je to královna, nebo namyšlená nána? Hádají se...

Promoce je symbolický a přiznejme si, docela nudný akt. K zakončení studia to ale patří a ceremonie je hlavně zadostiučiněním dojatým rodičům. Tahle slečna ji ale pojala po svém. Zachovala se správně?

Devatenáctiletá Tayler Michelle Gray dokončila pensylvánskou střední školu Parkland High School. K zakončení studia patří i promoce, kdy jsou studentům předány diplomy – tak jako u nás po ukončení vysoké školy. Pro Tayler ale tento akt nebyl evidentně moc důležitý a poté, co obdržela diplom a nechala se vyfotit na povinnou fotku, se nevrátila na svoje místo na židli, ale prostřední uličkou odkráčela pryč.

A na interneru se po uveřejnění videa, jak Taylor hrdě odchází, rozpoutala vášnivá diskuze. Pro některé to bylo povýšenné, neuctivé a arogantní, podle jiných se Taylor zachovala jako královna, která kašle na pravidla.

Taylor později svůj čin vysvětlila tak, že už si našla stálou práci a "papír" o vzdělání tak pro ni není tak důležitý. A ceremonie pro ni byla ztrátou času. Co si to tom myslíte vy?

Sdílejte článek
Štítky ceremonie studium královna střední škola promoce diplom Michelle Gray Parkland High School

Přečtěte si také