Extrém

12. února 2018 11:37

redakce Prima Lajk

VIDEO: Drsné záběry sportovců, kteří tragicky zemřeli na olympiádě. Tyto smrti v přímém přenosu šokovaly celý svět!

Někdy si i sport vybere svou daň. Tohle jsou smutné příběhy mladých reprezentantů. Jejich smrt zachytila kamera v přímém přenosu.

Někdy si i Olympiáda vybere tu nejvyšší cenu. Mladí sportovci se ženou za nejcennějším uznáním, které můžou za svou karieru získat. Bohužel přímí přenos se nedá ovlivnit, a tak Olympiáda šokovala celý svět již třikrát.

Gernot Reinstadler byl velmi talentovaný 20letý reprezentant Rakouska. Zemřel v roce 1991 na sjezdovce Lauberhorn. Po jeho smrti se změnilo bezpečnostní opatření tratě závodnků. Gernort vykrvácel přímo na svahu.

Ulrike Maierová stejně jako Gernot zemřela při sjezdu. Po závodu plánovala ukončit karieru a vzít si svého přítele, se kterým měla malou dcerku. Ta smrt své maminky viděla na vlastní oči. Ulrike narazila na ledovou plochu a okamžitě si zlomila vaz.

Poslední smrt byla zachycena roku 2010 ve Vancouveru. Sánkář Nodar Kumaritašvili zemřel při tréninku, když vyletěl z ledové dráhy a narazil do ocelového nosníku ve 140km/hod rychlosti těsně před koncem trati.

Video je opravdu drastické. Nedoporučujeme ho slabším povahám.


Přečtěte si také