Extrém

24. října 2018 15:55

redakce Prima Lajk

VIDEO: Eskalátor v metru zničehonic zrychlil a zranil přes 20 lidí! Tyhle hrůzostrašné záběry děsí internet

Jízda po eskalátorech je většinou naprosto běžná a bezproblémová činnost. Dokud však na ně nenastoupí fotbaloví fanoušci.

Děsivou jízdu po eskalátorech v metru zažili včera večer ruští fanoušci fotbalového týmu CSKA Moskva v Římě, kteří mířili na místní olympijský stadion na utkání Ligy mistrů. Schody totiž nekontrolovatelně zrychlily zrovna v době, kdy byly plné příznivců, kteří na sebe bez ladu a skladu padali. 24 lidí bylo při této děsivé nehodě zraněno, osm z nich vážně, jednomu schody dokonce amputovaly nohu. Jeden ze svědků přirovnal incident ke scéně z apokalypsy.

Hasiči ještě hodinu poté vyprošťovali fanoušky, kteří uvízli mezi kovovými kvádry schodů. Mnoho zraněných bylo ošetřeno přímo na místě. Státní italská televize RAI odvysílala video z nehody, které zachycuje náhlé zrychlení eskalátoru a lidi, kteří se dole doslova hromadí na sebe. Zatímco horní část eskalátoru zůstala neporušená, několik schodů v té dolní bylo zcela zničených.

Italská média informovala o tom, že eskalátor se porouchal poté, co zpívající a pokřikující fanoušci začali skákat. V dolní části schodů navíc byly nalezeny lahve od piva. Stanice byla po události uzavřena a římští státní zástupci už incident vyšetřují. Na hrůzostrašné až apokalyptické záběry z porouchaného eskalátoru se můžete podívat v následujícím videu.

Sdílejte článek
Štítky nehoda Olympijské hry Řím havárie metro eskalátor fanoušci schody Internet Liga mistrů UEFA CSKA Moskva Řím liga mistrů

Přečtěte si také