Extrém

21. června 2018 15:38

redakce Prima Lajk

VIDEO: Holka pije moč svého psa a tvrdí, že to má tyto zázračné účinky! Viděli jste někdy něco nechutnějšího?

Na internetu se objevilo vskutku kontroverzní video.

Mladá žena jménem Lynn Lew v něm venčí svého psa. Zastaví se před stromem a začne poutavě vyprávět. „Spousty z vás se mě ptáte, jak to že pořád vypadám tak dobře a můj make-up je stále tak perfektní nebo jak to, že mám neustále takovou přirozenou záři. No, tak tady je moje tajemství,“ řekne dívka.

Potom už jen můžeme sledovat, jak nastaví svému čůrajícímu psovi kelímek a následně celý jeho obsah vypije jako by to byla svěží citronová limonáda v horkém a slunečném dni. „Před tím než jsem začala pít moč svého psa jsem byla v depresi a trpěla jsem akné. Psí moč v sobě obsahuje vitamín A, E, kalcium a může být prevencí proti rakovině,“ vysvětluje své počínání Lynn. Reakce na její chování jsou většinou striktně proti.

Certifikovaná výživová poradkyně Joy McCarthy pro server Allure však řekla následující: „Léčba, ve které se pije lidská nebo psí moč, skutečně existuje a existovala už například ve starém Egyptě, Římě či Řecku. Moč je z největší části tvořena vodou, dále pak obsahuje množství močoviny, kreatinin, stopové bílkoviny a enzymy. Znám ale mnohem efektivnější způsob, jak se udržovat zdravý. Doporučuji pít například vodu s citrónem, která napomáhá lepšímu trávení. Dále pak třeba takový jablečný ocet ve vodě dokáže hotové zázraky od úbytku hmotnosti až po detoxikační účinky.“


Přečtěte si také