Extrém

10. listopadu 2016 13:05

redakce Prima Lajk

VIDEO: Holka poslala na svého přítele sexy modelku, aby otestovala jeho věrnost. Jeho reakce je totálně šílená!

Drsný test, který měl pro dívku ještě krutější konec.

Do youtuberské show To Catch A Cheater se hlásí dívky, který chtějí mnohdy z nepochopitelných důvodů otestovat věrnost svého partnera. Nebojí se ho tak nechat balit špičkovou pornoherečkou či sexy modelkou. To je i případ posledního dílu, v němž nejistá dívka pošla na svého přítele sexy ženu, která vypadá jako dvojnice herečky Megan Fox.

Všechno jde na první pohled podle holčiných představ a kluk modelku celkem rychle odbyde. Jenže se přitom dozví něco zcela nečekaného. Muž se totiž flirtující modelce přizná, že je ve skutečnosti ženatý! Šokovaná dívka si není jistá, zda říká pravdu, nebo se jedná pouze o jeho výmluvu, kterou chtěl ženu odbýt. Rozhodne se mu proto zavolat a ihned se ho na manželství zeptat. Chlápek jí ovšem telefon ihned položí, čímž vlastně dostala jasnou odpověď.

Podle popisu videa se jí muž k manželství nakonec přiznal. Svou manželkou ovšem nechce kvůli dětem zatím opustit. Mladá dívka mu ovšem nepochopitelně odpustila a v mileneckém vztahu kvůli jeho velké lásce pokračuje dál. Jen aby toho po tomto drsném testu nakonec ještě více nelitovala.

Na její telefonát se můžete podívat zde.

Sdílejte článek
Štítky manželství skrytá kamera modelky televizní show Megan Foxová věrnost test věrnosti

Přečtěte si také