Extrém

8. června 2015 14:25

Petr Cífka

VIDEO: Jak vypadá autonehoda? Omdlel za volantem a pak už za něho řídil osud

Volant měl pevně v rukou, ale už za pár vteřin bylo všechno jinak...

Panenko skákavá! Vidět autonehodu prakticky z pohledu vlastních očí je vždy děsivý zážitek, obvzlášť když má takhle nečekaný a dramatický vývoj, kdy máte čas prohlédnout si celý její průběh.

Šestadvacetiletý Paul Yarley nikdy neměl zdravotní problémy, přesto při cestě svým Mustangem letos na konci února najednou ztratil vědomí a sjel ze silnice. Jeho noha zůstala na plynu a tak ještě udělal dramatické kolečko, při kterém dvakrát projel plotem a těsně minul sloup elektrického vedení. Naštěstí se nevrátil zpátky na silnici a záhy poté se probral a zastavil.

Těžko si představit, jak by celá situace dopadla, kdyby k něčemu podobnému došlo v hustějším provozu nebo někde v zastavěné oblasti.

Paul Yarley k celé události dodal, že nikdy předtím neměl žádné zdravotní problémy a že podle lékařů jeho omdlení zřejmě souviselo s nízkým tlakem. Video pověsil na internet, protože mu pojišťovna odmítá vyplatit škodu a nechce ho znovu pojistit, ale taky, aby "ukázal, že podobná nehoda se může stát kdykoli a komukoli". No, to nás tedy moc nepovzbudil...

Podobné články

Sdílejte článek
Štítky silnice autonehoda volant autonehody North American P-51 Mustang

Přečtěte si také