Extrém

31. prosince 2015 10:00

redakce Prima Lajk

VIDEO: Jaké trenky si oblečete dnes? Silvestrovské tradice se spodním prádlem vás překvapí!

V Česku je to možná jedno, ale na Filipínách, v Latinské Americe nebo v Itálii na silvestrovském spodním prádle opravdu záleží! Nechte se inspirovat…co vám přinese štěstí do roku 2016?

A protože většina těchto tradic pochází z jižních států, rozhodně si nevystačíte s bílým, černým nebo šedým spodním prádlem. Ostatně to černé prý nosí smůlu. Tak na to pozor.

Třeba ve Španělsku byste měli na „Starou noc“ obléct červené spodní prádlo jako symbolu života v zimních měsících, v Číně ta samá barva zas pomáhá přinést štěstí na celý nový rok. Italům červená přináší do nového roku radost. Ta se násobí, pokud dostanete červené spodní prádlo pod stromeček.

A nemusí zůstat jen u trenýrek, pdoívejte se, jaké vánoční šílenosti se letos prodávaly!

V Peru tradici se spodním prádlem promakali více. Nosí tam na Silvestra zelené a to porubu. O půlnoci si prádlo zase otočí lícem navrch a znovu ho obléknou. Takže žádné líbání o půlnoci, ale do naha! Hned vedle v Bolívii zase nosí růžové spodní prádlo, aby posílili svá přátelství. A pokud ho nosí předkem dozadu, tak se jejich štěstí do nového roku znásobuje. Pokud zase chcete mít klid, oblečte se do modré, tak to dělají Portugalci.

Více tradic a barev najdete ve videu. Tak co, už běžíte nakoupit od každé barvy jedny, abyste byli šťastní, spokojení, užívali si a měli klid?

Sdílejte článek
Štítky Peru tradice Španělsko Bolívie Nový rok spodní prádlo Čína silvestr

Přečtěte si také