Extrém

23. června 2015 17:17

redakce Prima Lajk

VIDEO: Láska až za hrob. Tahle žena je závislá na pojídání ostatků svého manžela

Podivná závislost, ale pořád lepší než heroin...

Svět je prazvláštní místo. Na internetu můžete narazit na spoustu bizarností, ale přiznání Američanky Casie z pořadu TLC nás opravdu zaujalo. Nemůže si totiž pomoct a musí pravidelně nořit prsty do urny s popelem svého zesnulého manžela, aby si pak prsty s chutí olízala a vzpoměla si na všechno krásné, co společně zažili.

Poprvé prý ochutnala Shawna, když přesypávala popel z dočasné krabice do přenosné urny, kterou může mít neustále po ruce. Trocha popela jí zůstala na prstech a ona se rozhodla ochutnat. Jenže to netušila, že už nebude cesty zpět...

Byla to láska jako trám. Cassie si vzala Shawna v roce 2009, když si uvědomila, že je to "muž jejího života". Jenže on nedlouho poté zemřel na následky vážného asmatického záchvatu. Casie se ho však nehodlala vzdát, tedy jeho popela.

Urnu se Shawnem si brala do kina, na procházky, na nákupy nebo na romantické večeře. A před spaním se k němu přitulila. "Když vařím, tak vždycky něco, co má rád," vysvětluje Casie ve videu. "Lidé se mi smějí a myslí si, že to přeháním. Ale myslím to vážně, vždyť je to můj manžel," dodává.

Casie docházela na pravidelné terapie, které ji měly závislosti zbavit. Jelikož reportáž vyšla už v roce 2011, moc by nás zajímalo, zda uspěla, nebo naopak Shawna nakonec celého snědla a musela ho už podruhé oplakávat, tentokrát nadobro.

Zbožňovali jste někdy někoho natolik, až byste ho láskou snědli?

Sdílejte článek

Přečtěte si také