Extrém

6. listopadu 2019 14:46

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Muž měl na čele bouli, ve skutečnosti to byla obrovská cysta. Po tomhle vás přejde chuť k jídlu

Snad každému z nás se udělal někdy nějaký nechutný jebák na čele nebo jinde na obličeji. Ovšem tenhle chlápek měl docela štěstí, že mu doktorka odstranila jeho obrovskou cystu včas.

Noční můra snad všech lidí... Mít na čele (dobře, i kdekoliv jinde) tak obrovský jebák plný hnisu, že byste museli kvůli tomu jít za doktorem. Doktorka Sandra Lee alias Pimple Pooper se na cysty specializuje. Musíme uznat, že je ve svojí profesi opravdovým expertem. No můžete se dohadovat o tom, jestli jí vymačkávání a ošetřování jebáků fascinovalo vždycky, nebo se tomu dostala "na chuť" až při studiích. Každopádně různé druhy cysty, lipomů a dalších nechutáren je nutné odborně odstranit.

Tentokrát měl chlápek a budoucí otec dost štěstí. Na čele měl lipom obrovské velikosti. Jsou to vlastně pomalu rostoucí nerakovinotvorné výrůstky tukových buněk. Tyto buňky jsou v tenoučcké "kapsli", která vytváří na kůži vzhled hrbolku. Nachází se přímo pod kůži a jinak než odborně se vyjmout nedá. Lipomy obvykle nevyžadují další léčbu, mohou se však někdy objevovat na místech, kde způsobují člověku nepohodlí - což asi všichni dobře známe, a to nemusíme mít na čele ani takový obrovský útvar. Podobné zákroky jako na videu se provádí v lokální anestezii. Video jen pro silné žaludky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také