Extrém

17. října 2016 17:45

redakce Prima Lajk

VIDEO: Muž měl sex s plastovou lahví. Pak nemohl dostat penis ven, měl ho tam 4 dny! Doktorům nezbylo než…

Lidé používají různé věci jako sexuální hračky. Spoustu z nich k tomu vůbec není určena. Jeden muž se rozhodl, že k tomu, aby se uspokojil, použije hrdlo lahve. Jenže to moc nevyšlo.

Jeho chlouba se tam zasekla a on nevyhledal celé čtyři dny lékařskou pomoc! Případ se odehrál v Hondurasu, kde vzbudil pochopitelný zájem. Tohle se totiž nestává denně. Uvězněný penis začal odumírat a v době, kdy se muž dostal do péče lékařů, už byl celý černý! Vzhledem k malému povědomí obyvatel honduraského venkova o zdraví a sexu, se muž ostýchal vyhledat odbornou pomoc. Což ho stálo amputaci jeho chlouby.

Honduraská televize se tématu hned chytila a natočila rozhovor přímo s chirurgem Denisem Chrinosem, který amputaci prováděl. Redaktorka se ho zeptala i na to, jak to bude mít pacient aktuálně s močením. Lékař řekl, že problémy nebudou vzhledem k tomu, že musel odstranit jen posledních pět centimetrů močové trubice. „To jediné, co nebude moct, je provozování sexuálního styku. Penis musel být kompletně amputován, jak to ukazují fotky (ty ale zveřejněny nebyly, pozn.). Podívejte se, kde je hrdlo lahve a kde je mužův penis, kompletně zčernalý a odumřelý,“ řekl chirurg.

Takové úrazy se stávají často, každý je ale bizarní jiným způsobem. V galerii najdete fotky z případu, kdy muže uštkl do jeho chlouby had:

Sdílejte článek

Přečtěte si také