Extrém

30. září 2016 15:06

redakce Prima Lajk

VIDEO: Muž našel po roce v řece utopenou kameru. Co v ní objevil, vás ohromí!

Tohle nečekal ani v těch nejdivočejších snech!

Američan Kyle Puelston byl s milovanou rodinou na jejich tradičním výletě a koupání v řece u Minnesoty. A jako vždy, i tentokrát vzal s sebou Kyle svou osvědčenou GoPro kameru, na které měl natočené všechny důležité rodinné momenty. Jenže při jednom ze skoků do vody jim kamera vypadla z ruky a ihned se potopila. Kyle se jí snažil usilovně najít, jeho hledání však bylo neúspěšné. Po 30 minutách marného pátrání se zkrátka smířil s tím, že kamera je nenávratně pryč. To ovšem nebyla tak úplně pravda.

Po roce ji totiž našel muž jménem Chris Flores, který v řece šnorchloval se svým bratrem. I když se zpočátku zdálo, že kamera už nemůže dávno fungovat, opak byl pravdou. Když pak muž koukl na záznam z kamery, nestačil se divit. Uviděl na ní totiž videa všech důležitých chvil Kyleovy rodiny, včetně všech jejich výletů a rodinných dobrodružství.

Pro samotného Chrise byla rodina velmi důležitá, jelikož sám o rok předtím malém přišel o svou malou nemocnou dcerku. Rozhodl se proto důležité vzpomínky Kyleovi a jeho nejbližším vrátit. Koukal proto pečlivě na všechna videa, dokud nezjistil dostatek stop, podle kterých poté majitele kamery našel. Dojatý Kyle nemohl uvěřit svým očím, myslel si, že o rodinná videa už dávno přišel. Po Chrisovi tak žádal jen paměťovou kartu se všemi záznamy a kameru samotnou mu z vděku nechal. Jejich neuvěřitelný příběh teď dojímá celý internet.

Sdílejte článek
Štítky rodina řeka výlet Kamera Minnesota videokamera Chris Flores

Přečtěte si také