Extrém

17. února 2016 14:12

Petr Cífka

VIDEO: Muž se nechal zavřít do klece s týraným psem. Dojemný výsledek vás zaručeně ohromí!

Najít pro svého mazlíčka správného veterináře je mnohdy velmi těžké. To, co všechno zvládne americký lékař Andy Mathis, vás ale chytne za srdce. Umí totiž zvířatům léčit nejen tělo, ale i duši.

Svědčí o tom alespoň jeho nedávný čin, který dojímá celý internet. Do jeho ordinace byla přivezena fenka pitbula, která byla v otřesném stavu nalezena na silnici. Fenka byla vyhladovělá, na první pohled týraná a její stav byl kritický. Doktorovi zbývaly jen dvě možnosti. Buď ji zbavit trápení a raději ji uspat, nebo se pokusit o zázrak. A u milovníka zvířat samozřejmě zvítězila druhá možnost.

Zázrak se mu nakonec opravdu podařil a její zdravotní stav se začínal zlepšovat. Psychicky zkoušený pitbul ovšem stále odmítal cokoliv jíst a pochopitelně se bál lidí. Mathis musel proto rychle jednat a odhodlal se k nečekanému činu. S vystrašeným psem se zavřel do klece a společně se s ním najedl. Dokonce si s sebou přinesl i vlastní psí misku. A jeho pokus opravdu zabral. Svou pokorou a obětavostí pak lékař překvapil nejen pejska, ale celý svět. Pro následující video si proto raději připravte kapesníček.


Přečtěte si také