Extrém

10. listopadu 2016 16:35

Tereza Javorová

VIDEO: Muž si chtěl udělat selfíčko s krokodýlem. Neuvěříte, jak tento šílený nápad dopadl!

Muž učinil nejšílenější nápad svého života. A do jeh konce bude litovat, že se jej pokusil uskutečnit.

Krokodýl je jedno z nejnebězpečnějších zvířat na světě. I když by se mohlo zdát, že si věčně hoví někde v bahně nebo nehybně leží v řece, ročně zabije více lidí, než třeba obávaný žralok! Lidem se však "podařilo" ho úspěšně zařadit mezi ohrožené druhy, protože krokodýli loví pro jejich kůži a maso.

Tento sedmadvacetiletý Johnny Bonde si však z krokodýla nechtěl udělat pěkné nové boty nebo steak. Chtěl si s ním udělat obyčejné selfíčko! Jenže záhy (konečně) pochopil, že to byl nejhorší nápad jeho života.

Když se svou přítelkyní cestoval po Austrálii, kousek od nich jednoho uviděli a měli takovou radost, že se jim nebezpečné zvíře podařilo spatřit v divoké přírodě, že se Johnny rozhodl, že si s krokodýlem v pozadí udělá selfie. Jenže jakmile se otočil, podklouzla mu noha a spadl přímo na predátora! ten se instinktivně ohnal a kousnul do ruky. Ta se okamžitě zalila krví...

Jako zázrakem se Johnnymu ze smrtícího sevření podařilo uniknout. Potrhanou ruku mu ošetřili lékaři a Johnny může do konce života děkovat všem svatým, že mu krokodýl ruku neutrhl nebo ho nesežral celého.

Jak to vypadá, když se zvířata leknou? Podívejte se do galerie.

Sdílejte článek
Štítky krokodýl Johnny Bond

Přečtěte si také