Extrém

19. dubna 2017 16:50

redakce Prima Lajk

VIDEO: Muž si strčil do zadku obřího úhoře. Z těchto záběrů se vám bude chtít zvracet! Proč to udělal?

Jak se mu to proboha mohlo stát?

Pan Liu z Číny trpěl těžkou zácpou a zažívacími problémy, kvůli kterým musel ihned vyhledat lékaře. V nemocnici mu sdělili, že má neprůchodná střeva a prosili ho, ať u nich zůstane pár dní na pozorování. To ovšem dělník odmítl a rozhodl se zácpy zbavit sám. Myslíte si ale, že chtěl problémy zažehnat tradičním projímadlem a následnými hodinami na záchodovém prkýnku? Tak to jste na omylu. On si totiž místo toho strčil do zadku téměř padesáticentimetrového úhoře!

Jenže netrvalo dlouho a muž zamířil do nemocnice znovu, tentokrát s extrémními bolestmi břicha. Lékaři si nejdříve naivně mysleli, že se stále jedná o zácpu, po rentgenu a následné operaci se ovšem nestačili divit. Velký úhoř, který byl široký 5 centimetrů a vážil 250 gramů, mu totiž nadělal v těle pořádnou paseku a chlap může být rád, že nemá vážnější zdravotní komplikace.

Muž nejdříve pravý důvod úhoře ve svém análu snažil skrývat, až po operaci šel s pravdou ven. A to doslova. Tento muž si snad své bizarní léčivé praktiky příště hodně rychle rozmyslí.

Na nechutné video se můžete podívat zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také