Extrém

16. května 2017 12:26

redakce Prima Lajk

VIDEO: Muž trvá na tom, že musí soudu ukázat svůj penis! Chce dokázat, že svou partnerku nezabil, ale omylem zadusil během orálního sexu

Postarší muž tvrdí, že jeho přítelkyně zemřela náhodou, a to v důsledku orálního sexu s ním. Požádal proto soud o předložení poněkud nevšedního důkazu. Chce jim totiž ukázat svůj penis.

Richard Henry Patterson (65) je obviněn z vraždy šedesátileté Francisci Marquinezové, kterou měl spáchat v říjnu roku 2015 v její ložnici. On tvrdí, že její smrt byla důsledkem udušení, když mu Francisca prováděla orální sex. Policie má několik nahrávek, kde volal svému příteli, nebo dceři se slovy: „Já jsem ji udusil. Já jsem udusil Franciscu.“ Jeho právník se ohání tím, že řekl, že ji „udusil“ a ne „uškrtil“.

Pitva ovšem nevykazovala žádné stopy zranění nebo modřin. Za to tělo vykazovalo známky raného stádia rozkladu. Bylo to prý tím, že byla mrtvá asi 8 až 24 hodin před tím, než ji detektivové objevili na posteli. Patterson údajně nejprve volal svému právníkovi a teprve ten pak kontaktoval policii. Jeho žádost moci ukázat penis je povolená, informoval deník The Mirror. Ukázky se účastní pouze soudce, právníci, porota a žalobce. Uvidíme, jak tento kuriózní případ dopadne. Zatím je Patterson obviněn z vraždy druhého stupně, rozsudek by měl být znám přibližně za týden.

Sdílejte článek
Štítky smrt video vražda orální sex dušení

Přečtěte si také