Extrém

11. ledna 2018 13:37

redakce Prima Lajk

VIDEO: Muž ujel 850 km a brutálně napadl ženu kvůli špatnému hodnocení na internetu. Tyto záběry šokují celý svět!

Opravdu je tohle ta správná reakce na negativní hodnocení?

Majitel obchodu cestoval přes 850 kilometrů, aby potrestal ženu, která na jeho obchod napsala negativní recenzi. Xiao Li si objednala oblečení v e-shopu a následně si stěžovala na internetovou společnost Taobao, když se doručení jejího zboží zpozdilo o 4 dny. Prodejce pod jménem Zhang rozzuřilo snížení hodnocení, které žena způsobila, a vyhrožoval, že ji zabije.

Ženu později zachytily bezpečnostní kamery ve městě na východě Číny, když čekala na přijetí zásilky s objednaným oblečením u výdejního místa. Následující záběry ukazují prodejce Zhanga, který se náhle objevil a brutálně na ženu zaútočil, zatímco se dívala na svůj telefon. Zuřivě ji kopl a několikrát udeřil tak, že zakopla a upadla.

Podle informací pak byla žena převezena do nemocnice, kde jí byla ošetřena zranění, zjistili jí navíc otřes mozku. A dokonce i když ležela v nemocnici, dostala od prodejce další zprávu, ve které jí psal, že absolvoval 850kilometrovou cestu, aby jí mohl udělit tuto lekci. Zároveň jí vyhrožoval, že na ni zaútočí znovu. Policie se k incidentu odmítla vyjádřit, potvrdila pouze, že se případem zabývá. Na to, jak celé napadení vypadalo, se teď můžete podívat v následujícím videu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také