Extrém

27. ledna 2017 16:38

redakce Prima Lajk

VIDEO: Muž vešel do prázdné restaurace a načapal zde dva zaměstnance při sexu. Jejich šílené výmluvě neuvěříte!

Vážně je muž nachytal při milostných hrátkách?

Bizarní situace se odehrála v britském Bristolu. Hudební producent Ace Brown zde společně s jednou ženou vešel do stále otevřené pobočky značky Pizza Hut. Uvnitř ovšem nebyl nejen žádný zákazník, ale také nikdo ze zaměstnanců. Muž volal, ale nikdo na jeho výzvy nereagoval. Rozhodl se proto podívat do kuchyně a zjistit, zda se zaměstnancům něco nestalo. Celou situaci pak točil a vysílal živě přes Facebook.

Jenže Ace zde načapal dva zaměstnance nejspíš v poněkud choulostivé situaci. Sám sice nic neviděl, má ale za to, že je načapal při sexu v pracovní době. Vyplašená dvojice ho navíc ihned ostře vyhnala pryč a vyhrožovala policií, čemuž se hudebník nestačil divit. Vymlouvali se pak na to, že ve skutečnosti vzadu jen přepočítávali tržbu.

Mluvčí slavného řetězce už se k celé kauze vyjádřil a prohlašuje, že stojí za svými zaměstnanci. Podle něj zde k žádnému sexu nedošlo a celou záležitost předali policii. Brown si ovšem stojí za svou sexuální verzí a jeho video se rychle šíří po internetu. Co si myslíte vy?

Na celé video se můžete podívat zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také