Extrém

1. července 2015 11:45

Tereza Javorová

VIDEO: Na pláži pobíhá obří penis a stříká na lidi flitry. Proč?!

giant penis

Jen si to představte: spokojeně se opalujete na pláži, když v tom na vás něco vystříkne. Voda z oceánu to není, obsah holubích střev to není, tak co to je? Flitry z obřího penisu!

Stali jste se totiž obětí nejapného vtípku devatenáctiletého Phillipa, který v převleku obřího penisu s varlaty pobíhá po norské pláži a okolí a na nicnetušící lidi vystříkne v nečekanou chvíli třpytivé flitry. Co mají zobrazovat, si asi dokážete představit.

Pokud teď máte chuť mladíka profackovat a poučit ho o základech slušného chování, a hlavně rozdílem mezi vkusným humorem a trapností, zadržte. Mladík se za penis totiž převléká pro dobrou věc.

Je členem organizace, která svojí kampaní "Tiss kan overraske" neboli "Penis vás může překvapit" chce upozornit mladé lidi ve věku 16–25 let na důležitost používání kondomu. I při přerušované souloži totiž může dojít k předčasnému uvolnění části ejakulátu a k nechtěnému těhotenství.

Nemůžeme tedy s jistotou říct, že by nás pobíhající penis donutit běžet do obchodu a koupit si krabičku kondomů. To už spíš boxerské rukavice.

Sdílejte článek
Štítky pláž Penis penis kondomy