Extrém

11. února 2016 14:13

Petr Cífka

VIDEO: Nechutné! Nebohá holčička má v uších celé mraveniště!

Tady asi někdo zanedbával ušní hygienu.

Taky jste měli vždycky noční můry z toho, že se v noci probudíte a do pusy či nosu vám zrovna poleze pavouk nebo nějaký otravný hmyz? Dvanáctiletá holčička z Indie prožívá podobný horor každý den. V uchu se jí totiž uhnízdilo rovnou celé mraveniště!

Mravenci dívce vylézali z uší už nějaký čas, rodiče ovšem dceřin stav dlouho ignorovali. Až posměch spolužáků, kteří si mravenců lezoucích po hlavě nemohli nevšimnout, je donutil jednat. A lékaři se poté nestačili divit. Nešlo totiž jen o pár zbloudilých mravenců, jak si původně mysleli. Z hlavy už jí totiž vyndali přes tisíc mravenců a toto číslo ještě rozhodně není konečně!

Situace zůstává pro doktory záhadou. Všechny myslitelné testy žádnou anomálii neprokázaly, její sluch i ušní bubínky jsou podle všeho v pořádku, a ani sama holčička přítomnost mravenců v hlavě vůbec necítila. Odborníci navíc nejenže netuší, jak se jí mravenci do hlavy dostali, ale navíc nevědí, kdy se jich vůbec dokážou zbavit. Pokud totiž nakladou vajíčka, může se dívce život s mravenci pěkně protáhnout. Snad si dají tedy rodiče propříště pořádný pozor. Nám už totiž není dvakrát dobře ani z toho detailního videa.

Sdílejte článek

Přečtěte si také