Extrém

12. května 2016 14:22

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nechutné! Žena otevřela luxusní kabelku. Našla v ní tlukoucí srdce!

Tak tohle už je fakt trochu moc!

Tohle je opravdu síla! V Bangkoku byl nedávno otevřen nový luxusní obchod specializující se na drahé kožené oblečení či kabelky. Ihned tak samozřejmě vzbudil zájem místních, kteří si chtěli hned koupit ten nejhezčí a nejstylovější doplňek. Uvnitř kabelek i ostatní oblečení na ně však čekalo doslova krvavé překvapení.

Vystavované boty či rukavice totiž byly naplněné krví, při rozepnutí kožené bundy na ně koukalo lidské maso a při otevření kabelek dokonce uviděli bijící srdce! Co se tam proboha stalo?

Ve skutečnosti šlo o velmi drastickou kampaň slavných organizací PETA, bojující proti týrání zvířat, a Ogilvy. Ty se už nemohly dívat na to, jak lidé slepě přehlížejí masakrování nevinných tvorů jen kvůli touze po špičkovém koženém oblečení či luxusních kabelkách. Rozhodli se proto otevřít falešný obchod plný umělé krve či mechanických srdcí, aby lidem ukázali, jakou daň musí zvířata za jejich choutky platit. Brutální video pak způsobilo doslova bouři a dalo by se říct, že splnilo svůj účel na jedničku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také