Extrém

30. ledna 2017 11:44

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nedisciplinovaný návštěvník ZOO vlezl do tygřího výběhu, šelmy ho před očima rodiny sežraly! Tygra museli zastřelit...

Příšerný pohled se naskytl návštěvníkům zoologické zahrady ve východočínském městě Ning-po. Tři tygři tu zaútočili na mladého muže, který se dostal do jejich výběhu během krmení.

Šelmy začaly vláčet mužovo tělo po výběhu. Návštěvníkům, kteří stáli za ohradou, se krvavý incident podařilo natočit. Muž, jehož identita nebyla zveřejněna, na následky zranění utrpěných během zápasu o život se šelmami, zemřel. Všemu musely přihlížet jeho žena a jeho dítě.

Personál ZOO se snažil divoká zvířata zastrašit světlicemi a vodními děly, ale nedařilo se. Šelmy dál vláčely mužovo tělo po výběhu. Nakonec došlo k zastřelení jednoho tygra. Mužovi to ale stejně život nezachránilo. Když se ho podařilo dostat z výběhu, podlehl zraněním.

Pozor, video je jen pro otrlé:

Vloni v květnu došlo k zastřelení gorily jménem Harambe v ZOO v Cincinnaty, když do výběhu spadl malý chlapec. Incident vyvolal odpor vůči zákroku zahrady, která rozhodla o zabití vzácného primáta. Jedná se tedy o další incident, kdy návštěvníci nerespektovali zábrany oddělující návštěníky od zvířat v poměrně krátké době. Více se o Harambovi dozvíte v galerii a ve článku pod ní:

Sdílejte článek

Přečtěte si také