Extrém

31. prosince 2016 14:50

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nejšílenější dvojčata světa! Sexy sestry si chtějí vzít stejného muže! Jak to chtějí udělat?

Tyto ženy se dělí opravdu o všechno.

O jednovaječných dvojčatech Lucy a Anně DeCinque už jste nejspíš slyšeli. Sestry jsou totiž posedlé tím vypadat ve všech směrech naprosto identicky a prožívat všechno do puntíku společně. Jedí stejné množství jídla a mají stejnou práci i auto. Kvůli touze vypadat naprosto stejně jsou pak neustálými klientkami plastických chirurgů a chtějí mít i naprosto identická prsa. Už pět let se pak dělí i o společného přítele. Šťastlivec Ben tak může mít kdykoliv sex i s oběma sestrami naráz. Naprostý bizár, říkáte si? Bude ještě hůř. Obě sestry si totiž nyní hodlají Bena za každou cenu vzít.

S šíleným nápadem se pochlubily na svém nejnovějším videu. Obě totiž svého partnera velice milují. Jelikož se navíc sestry dělí naprosto o všechno, nepřijde jim divné dělit se také o manžela. Má to ale jeden háček. Dvojčata totiž neví, kde a jak tento komplikovaný sňatek provést. Ženy sice slyšely, že v americkém Tusconu je něco podobného možné. I přesto prosí své fanoušky o pomoc.

Sestry se na dvojitou svatbu už teď těší a nemohou se dočkat, jak budou mít stejné svatební šaty i drahé prsteny. Jen aby chudák Ben, který je přitom ještě ani nepožádal o ruku, coby mechanik na jejich drahé a šílené sny vůbec měl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také