Extrém

14. listopadu 2018 10:41

redakce Prima Lajk

VIDEO: Pilotovi se zapíchla do paže pořádná kláda. Tohle je zaručeně největší tříska v dějinách

Kuriózní nehoda se povedla běloruskému muži, když havaroval s paramotorem. Strom se mu zapíchl do ramene. A že to byla obrovská kláda. Měl velké štěstí, že přežil.

Ivan Krasouski (36) létal po obloze se svým paramotorem jako obvykle. Bohužel s ním tentokrát spadl. To není nic překvapivého, protože jde vlastně o malou konstrukci s motorkem a padákem dohromady. Při pádu se ale napíchl na obří kus stromu, a to už taková sranda nebyla.

Naštěstí na místo brzy dorazily záchranáři. Ti mu řekli, že pokud kládu vytáhnou, muž vykrvácí k smrti. Místo toho tedy museli velkou kládu odříznout a Krasouskiho i spolu s ní přepravit do nemocnice. Pilot si v první chvíli vůbec neuvědomoval, co se to děje.

„Ležel jsem, přemýšlel jsem a cítil se v pořádku,“ řekl doktorům. „Pak jsem chtěl vstát a jít. A pak jsem zjistil, že mě něco drží. Podíval jsem se a byla to gigantická kláda. Odhrnul jsem si triko a viděl ve svojí paži větev tlustou jako meloun,“ popsal. I navzdory nehodě se cítil fit a dokonce vtipkoval a pózoval pro novináře.

Sdílejte článek
Štítky extrém

Přečtěte si také