Působení drogy krokodýl.
Autor: Youtube.com/Ronald O'Clair Působení drogy krokodýl.

VIDEO: Po světě se šíří nová droga, která dělá ze závislých zombie a odpadává po ní lidské maso! Dorazí i do Čech?

Publikováno: 02.11.2018
Krokodýl je droga, která doslova požírá maso závislého člověka. Proto se jí říká také „droga kanibalů“ nebo „zombie droga“. Rozšířená je hlavně v Rusku, nyní dorazila i do Velké Británie.

reklama

Krokodýl je halucinogenní opiát desetkrát silnější než heroin. A také mnohem levnější. Většinou je vyráběn u někoho doma. Mezi přísady patří desomorfin získávaný z kodeinu na černém trhu, benzín, ředidlo nebo kyselina chlorovodíková.

Název „krokodýl“ je odvozen od jednoho z nežádoucích účinků, který vzniká kvůli obsahu toxických nečistot obsažených v droze. Kůže v okolí vpichu rohovatí, tvoří se velké šupiny a následně se odlupují. Rány jsou postupně širší a prohlubují se, až může dojít k obnažení kostí. Do ran pak vnikají infekce, které jsou často příčinou smrti narkomanů.

Droga byla doteď rozšířená v Kolumbii, Rusku a na Ukrajině. Nyní se podle serveru Gloucester Live objevila i ve Velké Británii. „Uživatel drogy se stane doslova chodící zombie, maso na něm hnije a smrdí na pár kroků,“ říká psycholog a expert na narkotika Sergey Agalakov.

 

Děsivé, že?

Hrůza! Muž na drogách pojídal teenagera na pouti. Může za to sůl do koupele

reklama