čisté umění
čisté umění

VIDEO: Pornoherečka vytvořila Dartha Vadera z více než 300 vibrátorů!

matoušhartman. Publikováno: 24.07.2015
Dvoumetrového padoucha z Hvězdných válek, kterého tahle devětadvacetiletá Američanka vytvořila za sexuálních pomůcek, pojmenovala příhodně Darth Vibrader. Nejdřív vyrazila na nákup a pak se dvěma pomocníky osm hodin stavěla.

reklama

Asi se už nemůže dočkat prosincové premiéry nové epizody kultovní série. Za vibrátory, dilda, anální kolíky, dokonce gumové pěsti utratila v přepočtu 75 tisíc korun!

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

To je úlet: Nejšílenější erotické pomůcky

Robertek může být nebezpečná zbraň!

ZLOČIN: Žena praštila svoji milenku robertkem do obličeje. Je souzená za domácí násilí

Darthovi samozřejmě nechybí ani světelný meč z růžových robertků. Autorka ho dokonce vylepšila o odkryté mužství. Různobarevné hračky sladila barevným sprejem, aby byla kopie filmové postavy co nejvěrnější. A jestli vás zajímá, zda Dart Vibrader funguje, nezklameme vás. Možná to nebude největší zlosyn v galaxii, ale jeho světlený meč funguje…na baterky.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Darth Vibrader

reklama