Extrém

29. února 2016 17:15

Petr Cífka

VIDEO: Porotcům hudební soutěže se moc líbil její hlas. Když ale zjistili, o koho jde, nemohli věřit vlastním očím!

Slavná hudební soutěž The Voice si připsala další z řady neuvěřitelných příběhů, který vás vezme za srdce.

Už když hvězdná porota populární show v čele s Christinou Aguilerou a Pharrellem Williamsem slyšela první vteřiny zpěvu neznámé soutěžící, bylo jasné, že má Amerika zaděláno na jednu z hlavních favoritek této řady. Když se ovšem všichni porotci otočili směrem k ní, aby jí dali jasně najevo svůj zájem a jistý postup do dalšího kola, nestačili divit.

Ukázalo se totiž, že neznámou soutěžící je bývalá herečka Alisan Porter, dětská hvězda z počátku 90. let, nad jejíž titulní postavou ze slavného filmu Kudrnatá holka vyrostla spousta generací nejen ve Spojených státech. Šokované porotě pak sdělila svůj dojemný příběh, kdy po ohromném úspěchu sekla s hereckou kariérou a snažila se prosadit jako muzikálová zpěvačka. Bývalá roztomilá hvězdička ovšem několik let bojovala se závislostí na alkoholu a příliš se jí nedařilo. Bylo to až narození jejích dvou dětí, co jí dalo novou vůli do života i touhu vrátit se zase zpátky do výsluní. A to se jí nyní povedlo.

Její bezchybný výkon i neuvěřitelný příběh se nyní šíří internetem neuvěřitelnou rychlostí a něco nám říká, že o bývalé kudrnaté holce tentokrát neslyšíme naposledy.


Přečtěte si také