Mohlo být o jednu hříšnici méně....
Mohlo být o jednu hříšnici méně....

VIDEO: Posel Boží útočil s nožem na úplně nahou prostitutku, aby ji očistil od hříchů. Jak to dopadlo?

matoušhartman. Publikováno: 19.08.2015
Muž z Tchaj-wanu si objednal noc s prostitutkou. Když ale skončili v hotelu, žena zažila úplné peklo. Dvaačtyřicetiletý fanatik ji s kudlou v ruce honil po hotelové chodbě. Všechno zachytily bezpečnostní kamery.

reklama

Nejdříve ji ale v pokoji svlékl a okradl. Hned potom vytáhl nůž a nebohá žena s křikem vyběhla na chodbu. Tam se bránila polštářem a muž se ji pokoušel ubodat. Povyku si všiml hotelový personál, takže se ženě naskytla příležitost zachránit se. Muž se mezitím pokusil o útěk.

To se mu nepodařilo a skončil na policejní stanici. Tam vypověděl, že mu Bůh řekl, aby očistil prostitutčiny hříchy její krví. Na útok se připravoval tři roky od chvíle, kdy měl během modliteb vnuknutí.

Podle policie není mentálně v pořádku, on ale tvrdí, že je posel Boží a že je příčetný. Zatím byl obviněn z krádeže a bylo mu doporučeno, aby si zašel na psychologické vyšetření.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Útok na nahou prostitutku

 

lenka 18.7  - Obrázek 4

Šokující video! Lékař odstranil dívce ze rtu obrovského červa o velikosti žížaly

 

Kočky pro Justina Biebera - Musely si počkat

Prostitutky pro Justina Biebera – Mrkněte do článku, co si vybral na jednu noc

reklama