návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

VIDEO: Prsatice nosila falešné třetí ňadro. Teď se rozhodla, že ho chce natrvalo. Vážně s ním je více sexy?

Když ženě nestačí dvě prsa, musí si holt najít někoho, kdo jí udělá třetí.
Vydáno: 04.06.2019
Žena si chce nechat udělat třetí prso 2
Autor: Youtube / Jasmine Tridevil Žena si chce nechat udělat třetí prso 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už v roce 2014 se pokusila nyní 25letá Jasmine Tridevil, vlastním jménem Alisha Hessler, oklamat svět tvrzením, že si nechala udělat třetí prso z tuku odsátého z břicha. Termokamery televizního štábu jedné zahraniční stanice však dokázaly, že lhala a její prso je falešné. I přesto jej ale dále nosila, protože se v něm podle vlastních slov cítila nejvíce sama sebou. Navíc se jí prý dostává mnohem více mužské pozornosti a připadá si přitažlivější. Už ji ale nebaví trávit dlouhé hodiny před zrcadlem aby dosáhla perfektního tvaru a vzhledu ňadra, a tak se rozhodla, že si jej nechá přioperovat natrvalo.

Pokusila se na sociálních sítích najít chirurga, který by byl schopný splnit její sen. Přestože jí odepsalo několik klinik, pouze dva doktoři jí byli ochotní poskytnout konzultaci. Jeden z nich nakonec údajně souhlasil s provedením operace za přibližně 50 000 dolarů, v přepočtu neuvěřitelných 1 290 000 korun. Musela však nejdříve podstoupit psychiatrické vyšetření. Zmiňovaný chirurg z Miami plánuje dvoufázovou operaci: nejprve bude pacientka chodit jednou týdně na roztahování kůže na místě pro nové prso. Poté dojde na vložení implantátu a vytetování dvorce. Jasmine za tímto účelem vytvořila stránku s názvem GoFundMe, kde plánuje vybrat z příspěvků lidí 70 000 dolarů (1 800 000 Kč) na operaci i na případné výdaje navíc kvůli možným komplikacím.

Na zákrok se moc těší, i když vlastní rodina s jejím rozhodnutím nesouhlasí a nepodporuje ji. Je však připravena smířit se s negativními názory a přijmout všechny klady i zápory takové operace. Sama tvrdí, že už se nemůže dočkat, až jí třetí prso pomůže v kariéře zpěvačky, která ohromí svět, a vydá se na turné. No, přejeme tedy mnoho štěstí. Na její třetí, zatím umělé prso se můžete podívat v následujícím videu.

 

 

Allegra Cole

GALERIE: Tato žena si nechává do prsou píchat solný roztok. Větší balóny dnes neuvidíte!

Článek je zařazen v: třetí prso , operace , plastika , chirurgie