VIDEO: První pivo s příchutí VAGINY je tady! Za kolik si můžete pořídit flašku s příchutí vaší přítelkyně?

Když se fráze „opilý láskou“ vezme příliš doslovně.

Jestli existují na světě dvě věci, které muži zaručeně milují, pak jsou to pivo a vaginy. Zatímco dřív jste si ale museli vybírat, jinak jste nadělali pěkný nepořádek, nyní to lze spojit. Ano, čtete správně. Pivo s příchutí vaginy je tady. Hurá?

Order of Yoni je nová značka piva, které se vyrábí z tzv. „esence žen“, neboli vaginálních bakterií, které se po speciálně úpravě přidávají do klasického piva, za cílem vytvoření jedinečné chuti. Zajímavostí pak je, že jako tvář značky si společnost vybrala českou krásku Alexandru Brendlovou.

Pivo nicméně v klasickém prodeji neseženete, společnost měla za cíl vybrat na masovou výrobu finanční pomoc ve výši zhruba 4 miliony korun, to se však zoufale nepovedlo a tak nyní firma nabízí, že vám za 250 tisíc uvaří pivo s příchutí vaší přítelkyně. Něco nám tak říká, že pokud jste jim nechtěli přispět předtím, rozhodně jim nepřispějete teď.

A když už jsme u toho, napadlo vás někdy, jak vypadají celebrity při orálním sexu? Někoho ano a teď to dokonce i nakreslil:

Sdílejte článek

Přečtěte si také