Extrém

20. října 2016 13:19

redakce Prima Lajk

VIDEO: Šílenec se nechal bodnout druhou nejjedovatější vosou světa! Skončil v šílených bolestech

Všichni před nimi utíkáme, ne ale tenhle youtuber, který odchytil vosu, jejíž bodnutí je prý druhé nejbolestivější v hmyzí říši. Přiložil si ji k ruce a nechal ji, ať mu pod kůži vrazí žihadlo.

Coyote Peterson točí videa, kde se nechává kousnout nebo bodnout od různých zvířat. Už nacpal paži do tlamy aligátorovi nebo nechal obří pijavice, aby se krmily na jeho krvi. Teď se rozhodl, že dá vůbec tu nejšílenější výzvu. Ulovil velkou vosu, která žije na jihozápadě USA a běžně se živí lovem tarantulí. Nejí je ale sama. Svým jedem paralyzuje oběť a naklade do ní vajíčko, to se přemění v larvu a následně se živí na živém, ale paralyzovaném pavoukovi. Na člověka paralýza působí méně, ale na dobrých pět minut dokáže zneškodnit i dospělého muže.

V galerii najdete vosího lovce v akci s tarantulí:

Vzal ji pak do malých kleštiček a přitiskl si ji ke kůži na levém předloktí. Pak už přišla jenom šílená bolest, Coyote se svíjel na zemi. Ale naštěstí po čase bolest pominula a on mohl video dokončit. K takovému bodnutí prý ale člověk téměř nepřijde. Vosí lovci tarantulí se člověku vyhýbají a neútočí na něj...pokud je nenaštve tak jako Coyote.

Pozor, video je opravdu drsné. Bodnutí vosou začíná po deváté minutě, ale i zbytek videa je zajímavý:

Sdílejte článek
Štítky vosa bolest lovec USA Obrázek šílenec Coyote Peterson

Přečtěte si také