Extrém

17. června 2016 16:08

redakce Prima Lajk

VIDEO: Skandál! Miss Velké Británie přišla o korunku poté, co měla sex v televizi!

Jednorázovka, které bude litovat do konce života.

Pořádnou šlamastyku teďka musí řešit organizátoři britské Miss. Soutěž krásy zde totiž přišla o svou aktuální královnu Zaru Holland. Vítězka loňského ročníku momentálně účinkuje v britské reality show Love Island, která je mezi diváky populární zejména kvůli milostným hrátkám mezi soutěžícími. Právě jednoho takového sexuální výstřelku se Zara před pár dny v soutěži dopustila, když se vyspala s jedním ze soutěžících. Jenže to se organizátorům tamní Miss nelíbilo a po odvysílání záznamu jejího sexu v televizi ji ihned zbavili titulu královny krásy.

Zara se sice druhý den snažila před kamerami omlouvat a všechny ujišťovala, že takhle se normálně nechová. Vedení Miss má však jiný názor a kvůli jejímu sexuálnímu výstřelku si myslí, že Zara už nadále nemůže vystupovat jako tvář soutěže a vzor pro budoucí modelky.

I když je Zara od celé kauzy kvůli soutěži zatím izolovaná, už teď se těší na internetu velké podpory lidí. Ti tvrdí, že na sexu není přece nic špatného a ona by rozhodně neměla být brána za špatný příklad. Obzvláště když lidé z Miss o její účasti v reality show věděli už předem a nevadilo jim to. Zdá se ale, že sex v televizi se prostě nevyplácí a Zara o svou korunku opravdu definitivně přišla.

Sdílejte článek
Štítky Velká Británie show Sex Island královna skandál miss organizátor korunka soutěž

Přečtěte si také