Extrém

19. února 2016 13:34

Petr Cífka

VIDEO: Teenager si hrál na gynekologa. Neuvěříte, jak dlouho mu to procházelo!

Tohle by nevymyslel ani ten nejlepší hollywoodský scenárista.

Doktorským světem v Kalifornii otřásá pořádný skandál. Policisté zde před pár dny zadrželi falešného gynekologa. Zatčený ovšem nejenže nebyl vůbec doktorem, on nebyl podle amerických zákonů ani plnoletý! Jednalo se totiž o osmnáctiletého teenagera, Malachi Love-Robinsona. Vykutálený mladistvý se za doktora navíc vydával déle než rok!

Mladík to měl celé skvěle vymyšlené a nikoho ani nenapadlo, že by mohlo jít o podvodníka. Měl své vlastní webové stránky a svou sebedůvěrou a výřečností dokázal přesvědčit nejednu pacientku. Počet vyšetření a rad, které dával ve své vlastní klinice nejen nastávajícím rodičům, budou vyšetřovatelé počítat asi dlouho. V lékařské obci měl navíc i přes odbornou neznalost skvělou pověst, na internetu má od pacientů samé kladné recenze a byl zván dokonce i na prestižní doktorské akce.

Bylo ale jen otázkou času než na puberťáka, který už byl za podobný čin již jednou zadržen, někdo přijde. Momentálně je obviněn za provozování lékařské praxe bez licence a hrozí mu i vězení. A bůhví jestli ho ještě nezažaluje armáda bývalých pacientek. I když si za svou odvahu a drzost možná zaslouží i obdiv, Malachi asi začíná svého vtípku, kterým oblbnul takřka všechny, pěkně litovat.


Přečtěte si také