Extrém

11. ledna 2016 12:41

Lenka Zajícová

VIDEO: To nej ze Zlatých glóbů: Lady Gaga šokovala DiCapria a je z toho internetová senzace!

Z neděle na pondělí se v hotelu Beverly Hilton v Los Angeles předávaly filmové a televizní ceny Zlatý glóbus. Večerem provázel moderátor Ricky Gervais. Jeho nemilosrdný humor dostával diváky do rozpaků.

♣ Gervais nejprve uvedl, že se za poslední rok hodně změnil, a následně si dělal legraci i z populárního amerického sportovce Bruce Jennera, který loni završil svoji proměnu v ženu a ihned se přimotal do několika vážných autonehod. „Změnil jsem se, ale ne zas tolik jako třeba Bruce Jenner. Ten se stal idolem transgenderů, protože mění stereotypy. Svým hrdinským činem boří bariéry a ukázal svoji pravou tvář. Neudělal však nic pro ženy a jejich reputaci týkající neschopnosti řízení vozů, ale nemůžete udělat všechno, že?“

♣ Když uváděl herce Matta Damona, představil ho jako hvězdu komedie Marťan. „Je to také zřejmě jediný člověk, kterému nebyl Ben Affleck nevěrný,“ pokračoval dál Gervais, který narážel na cizoložníka Afflecka, od kterého loni odešla herečka Jennifer Garner.

Ale nebyl to pouze Gervais, kdo diváky šokoval. Objevily se i momenty, na které budeme ještě dlouho vzpomínat…

♣ Polibek Leonarda DiCapria a Kate Winslet těsně před začátkem komerční přestávky. Jack + Rose = VSL. Ha! My věděli, že tahle láska z Titaniku není jen tak.

♣ Lady Gaga vyhrála sošku za roli v American Horror Story. Skoro stejně šokující je i fakt, že jí to opravdu, ale opravdu slušelo. Leo si to ale asi nemyslel... Podívejte se, jak se tvářil, když prošla kolem něj a zavadila o jeho loket.

Sylvester Stallone si došel pro sošku za vedlejší roli ve snímku Creed. Zapomněl však poděkovat režisérovi Ryanovi Cooglerovi a hlavní hvězdě snímku Michaelovi Jordanovi. Jejda.

Sdílejte článek
Štítky Leonardo DiCaprio Lady Gaga Matt Damon Zlatý glóbus Kate Winsletová Sylvester Stallone Ricky Gervais Caitlyn Jennerová Jennifer Garnerová Ben Affleck

Přečtěte si také