Extrém

19. prosince 2016 12:24

Adéla Skřivánková

VIDEO: Tohle je nejdrsnější souboj KÁMEN, NŮŽKY, PAPÍR, jaký jste kdy viděli! Neuvěříte, co udělala dívka, která ho vyhrála!

Tuhle hru miluje snad každý. Máme při ní pocit, že síly jsou vyrovnané a šance na výhru je tak padesátiprocentní. Měli byste ale nervy na tento drsný souboj? Tady už nejde jen o nevinnou dětskou zábavu!

Hra kámen. nůžky papír, byl vždycky nespravedlivější způsob, jak něco nebo někoho rozsoudit. Záleží jen na vás, jaký znak na ruce zvolíte, a pravidla jsou jasná. Nůžky přebíjejí papír, papír přebíjí kámen a kámen přebíjí nůžky.

V Japonsku si však z tého dětské hry však udělali celovečerní show a celý národ napjatě sledoval souboj těchto mladých dívek. Situace byla podkreslena navíc dramatickou hudbou, takže se opravdu zdálo, že na výsledku závisí osud celé planety, ne-li galaxie.

Obě dívky měly nervy evidentně na pochodu. Vítězka totiž získá nejen prestiž, ale také pořádný balík peněz. A jak to celé dopadlo? Podívejte se na nejdramatičtější souboj kámen nůžky papír všech dob! Prozradíme vám, že vítězka dala nakonec...kámen! Tohle byla její reakce, když vyhrála.

---

Podívejte se do galerie na ty nejtrapnější fotky všech dob!

Sdílejte článek

Přečtěte si také